Doktor Kloun teeb haiglas laste tuju heaks!

Pressiruum

Doktor Klouni uudised, kampaaniad ja pressikajastused.Anneta Doktor Klouni abistamiseks

Eesmärk on haiglas laste tuju tõsta
Doktor Klounid külastavad lapsi alates 2007. aasta juunist igal nädalal Tallinna Lastehaiglas ja alates 2008. aasta septembrist Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikus, samuti Maarjamõisa haigla lastekirurgia- ja onkoloogia-hematoloogia osakonnas. Alates 2013. aasta maikuust on Doktor Klounid iganädalaselt külas Narva Haigla lastel.

Doktor Kloun teeb haiglas olemise kergemaks

Doktor Klounide poolt lastele pühendatud aeg ei ole mõõdetud, vaid vastutulek iga lapse soovile. Pikaajaliselt haiglaravil olevad lapsed on saanud endale Doktor Klounide näol usaldatavad sõbrad ja mängukaaslased. Doktor Klounid jagavad hellust ja tähelepanu, viivad lapse mängu ja vallatuste maailma ning võimaldavad neil näha haiglakeskkonda rõõmsamana.

Doktor Kloun ei jõua veel kõigi laste juurde
Alates tegevuse algusest kuni tänaseni on tänu Doktor Klounide visiitidele rõõmsamaks saanud enam kui 22 000 haigevoodis last. Tallinna Lastehaiglas ravitakse aastas 12 000 last, Tartus 4000 last ja Narva Haiglas 1500 last. Doktor Klounide iganädalaste külastuste ideaal oleks kohtuda kõigi haigemajja sattunud lastega ning kirjutada neile naerurohtusid ja kinkida tervendav hea tuju.

Organisatsioon toimib tänu toetustele
Doktor Kloun MTÜ tegutseb tänu eraisikute ja ettevõtete toetusele. Siiani ei ole Tallinna Lastehaigla Toetusfond ega Tartu Lastefond haiglaklounide tegevust toetanud, keda ekslikult arvatakse olevat Doktor Klouni abistajad. Seepärast oleme tänulikud iga abi eest.

Toetada saab:


Aasta noorsootöö tegija. Tartu 2013 Toeta ülekandega Doktor Klouni! Annetuste kogumise hea tava