Aitäh partneritele!

Kafo   Doktor Klouni näol on tegemist Eesti ühe ainulaadsema ja tähelepanuväärsema sotsiaalse algatusega, mille toetamine on meile läbi aastate siirast rõõmu pakkunud. Loodame, et ühiselt tegutsedes jõuavad haiglaklounid tulevikus veelgi suurema hulga lasteni, süstides neisse rõõmu ja lootust kiireks paranemiseks. Elagu Doktor Kloun!
     


  Zone Media on aegade jooksul toetanud mitmeid heategevuslikke ja sotsiaalse suunitlusega ettevõtmiseid. Kuna väga suur osa meie ettevõtte töötajatest on lapsevanemad, siis on Doktor Kloun meie jaoks eriti südamelähedane projekt ja me mõistame sellise organisatsiooni rolli ja tähtsust. Seetõttu soovime me tunnustada ja toetada Doktor Klouni tegevust.
     
 Roche   "Iga laps on killuke rõõmu. Me kõik tahame ju, et lapsed saaksid kasvada kaitstult ning valude ja vaevadeta. Paraku haigused arvavad vahel teisiti ja väikse tirtsu või põnni valu ning vaev on siis väga suur. Eesti meditsiiniabi on kõrgtasemel, kuid puudu on naeruravi. Arvame, et Doktor Kloun aitab täita seda tühikut ning toob paranemisrõõmu paljudele."
     
 
   
     
Friends    
     
 Hansa Medical    
     

   
 
  Soovime, et toetajate abil saab dr Klouni klounide meeskond teha tänuväärset ja vajalikku tööd pisikeste patsientidega üle Eesti. Naer ja hea tuju muudavad vajaliku haiglasoleku aja talutavamaks ning muudab väikepatsiendid taas lasteks. Soovime edu, jõudu ja rohkem kloune!
Veiko Tarvis, Volvo Estonia OÜ tegevdirektor
 Coca Cola   Tänapäeva materiaalses ühiskonnas, kus suur osa ka heategevusprojektidest on suunatud peamiselt seadmete ja tehnika soetamisele, ei tohiks unustada emotsionaalset poolt.
Tihti on just hea tuju ja rõõmus ning kindel meel see, mis aitab rasketest hetkedest võitu saada. Lõbusatel Doktor Klounidel on selles osas väga suur ja oluline roll.
Nii ongi meie soovunelm, et Doktor Klounid jõuaksid kõikide lasteni, kes peavad haiglas olema.
Jõudu!
     
 Olde Hansa   Keskaegne restoran Olde Hansa tänab Doktor Klouni võimaluse eest rõõmujagamisel osaleda.
     
     
 Medivar   On kurb kui inimesed on haiged ning on eriti kurb kui see juhtub lastega. Usume, et rõõmus meel ja hea tuju aitavad kiiremini paraneda ning soovime
oma kollektiiviga sellesse panustada. Soovime jõudu Dr. Klounile ja loodame, et saame ühiselt koos lastele rasketel hetkedel kasvõi pisutki
rõõmu pakkuda.

Medivar OÜ
     
 Allfilm   Meie võimalus projektile kaasa aidata on valmis teha dokumentaalfilm „Doktor Kloun“, et sellega omalt poolt muuta nähtavaks idee armastada lapsi ja ravida neid südamega.

 Wiedemanni   Wiedemanni Tõlkebüroo toetab seda projekti, kuna see teeb haiged lapsed õnnelikuks. Ja meile meeldib, kui inimesed on õnnelikud ja rõõmsad. Doktor Klounid peaksid tegelikult meid kõiki aeg-ajalt külastama ja tooma meile seda imerohtu, mis neil nina otsas on.
     
 Ideestuudio   Fotograafidena meeldib meile jäädvustada positiivseid emotsioone. Neid pakkus meile rohkesti töö koos Doktor Klouni meeskonnaga. Loodame, et meie tegevus on aidanud kaasa Doktor Klouni projektile ning eelkõige muidugi laste kiirele paranemisele.
     
     
 UP uniprint   Hea tegemine võiks haakuda ettevõtte üldpildiga. Ei ole mõtet toetada ühe käega kosmoseagentuuri ja teise käega sünnitusmaja, see jätab arusaamatuks, kuhu suunas ettevõte tegelikult tahab liikuda. Suures plaanis oleme meie enda teeks valinud sotsiaalse ettevõtluse toetamise ning samuti peame oluliseks, et hea tegemine oleks koostöö, mitte ainult andja ja võtja suhe.
     
 DDB   Teame omast käest kui hästi naer ravib ning oleme ihu ja hingega naeruusku.

Aasta noorsootöö tegija. Tartu 2013 Toeta ülekandega Doktor Klouni! Annetuste kogumise hea tava