Doktor Klouni toetuseks jooksusammul

11. septembril toimunud Sügisjooks oli Volvo Estonia meeskonnale juba neljas. Sel korral liideti spordiga heategevus, et ühiselt toetada Doktor Kloune.

2011 aasta SEB Tallinna Sügisjooksu ja SEB Tallinna Maratoni lõpetasid rekordilised 16 024 osalejat, koos 10. septembril toimunud lastejooksudega kasvas osaliste arv 17 594ni. Ka Volvo Estonia meeskond oli osalemisaastate suurim, lisaks töötajatele kuulusid meeskonda ka MTÜ Clinic Clowns Eesti ehk Doktor Klounid ja Laar Transport OÜ esindajad – kokku 20 inimest erinevatel distantsidel.

Alates 2011. aastast on Volvo Estonia Doktor Klouni Kuldninaga partner. Doktor Klounide eesmärk on muuta väikeste patsientide haiglakogemus meeldivamaks. Tänaseni on tänu Doktor Klounide visiitidele rõõmsamaks saanud ligikaudu 5450 haigevoodis last. Tallinna Lastehaiglas ravitakse aastas enam kui 12 000 last ja Tartu lastekliinikus 4000 last. Doktor Klounide iganädalaste külastuste ideaal oleks kohtuda kõigi haigemajja sattunud lastega ning kirjutada neile naerurohtusid ja kinkida tervendav hea tuju.

Sügisjooks andis hea võimaluse ühiselt suurepärasele ettevõtmisele tähelepanu tuua. Meeskonna läbitud kilometraaz annetatakse eurodes MTÜ’le Clinic Clowns Eesti.

SEB Tallinna Maraton 003

Doktor Kloun
MTÜ Clinic Clowns Eesti missioon on pakkuda keerulises olukorras lastele Eestis tervislikku meelelahutust, mis parandaks otsustavalt nende elukvaliteeti ning aitaks elust täit rõõmu tunda. Esmajoones puudutab see lapsi, kes on ravimatult haiged, viibivad pidevalt hooldusasutuses või on sotsiaalselt tõrjutud.

Vaata lähemalt: www.doktorkloun.ee/

SEB Tallinna Maraton ja SEB Tallinna Sügisjooks
Sügisjooks on alates 2000. aastast toimunud spordipäev, kus alates 2011. aastast on võimalik osaleda viies kategoorias: lastejooks, 10 km jooks, 10 km kepikõnd, 21,1 km poolmaraton ja 42,2 km. 11. aastaga on osalejate arv kasvanud 1689 sportijalt 17594ni.

Vaata lähemalt: http://www.jooks.ee/

Volvo Estonia OÜ
Volvo Estonia OÜ on Volvo Truck Corporationi ametlik esindaja ning Volvo Bus Corporationi ametlik hooldusja remondikeskus Eestis.  Meie tegevusaladeks on Volvo veokite ja busside hooldus, remont ning Volvo veokite müük.

Volvo põhiväärtusteks on Ohutus, Kvaliteet ja Keskkond.
Vaata lähemalt: http://www.volvotrucks.ee/
Volvo Estonia on Doktor Klouni projekti Kuldninaga Partner ehk Kuldninaga Toetaja.

Lisainfo:
Raili Riiberg, turundus, Volvo Estonia OÜ.
Telefon: +372 668 4540
E-mail: raili.riiberg@volvo.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga